qr
qr-code

Biała Podlaska

Version2.0.4
UpdatedDec 19, 2020 (6 months ago)
DeveloperAmistad sp. z o.o.
CategoryApps, Travel & local,
IDpl.treespot.bialapodlaska
Installs0+
Biała Podlaska od pięciu wieków jest znaczącym ośrodkiem na kulturowym pograniczu wschodu i zachodu Europy. Miasto znajduje się na ziemiach, które od 1569 do 1795 r. wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Ta historia do dziś pozostaje żywa w krajobrazie miasta i świadomości jego mieszkańców – otwartych na różne kultury i tolerancyjnych, ale wiernych tradycyjnym patriotycznym wartościom.

Miasto przecina rzeka Krzna – największy lewobrzeżny dopływ Bugu, która stanowi granicę geograficznych krain Podlasia i Polesia. Położona w północnej części województwa lubelskiego jest stolicą największego powiatu tego województwa – powiatu bialskiego, trzeciego pod względem powierzchni w Polsce.

Aplikacja mobilna prowadząca turystę po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Białej Podlaskiej i w jej okolicach jest kompleksowym przewodnikiem, w którym znaleźć można najpotrzebniejsze informacje. Zawiera ona obszerną bazę miejsc, w której znaleźć można znaleźć obiekty sportowo-rekreacyjne, zabytki, muzea, parkingi, puby i lokale gastronomiczne, stacje paliw, parkingi czy też miejsca z przeznaczeniem dla rodzin z dziećmi. Obiekty posiadają dane teleadresowe, zdjęcie oraz opis, a dzięki wykorzystaniu technologii GPS z łatwością można je odnaleźć mapie i wyznaczyć do nich drogę.

Technologia GPS ułatwia też poruszanie się po trasach turystycznych, które także znajdują się w aplikacji. Pieszo możemy zwiedzić np. „Terespolskie forty” lub zapoznać się z „Pięknem podlaskiej przyrody”. Każda trasa posiada informacje o długości oraz przypuszczalnym czasie jej przemierzenia. Można także wyznaczyć drogę do jej początku.

W mobilnym przewodniku znajdują się też moduły wydarzeń i aktualności, w których umieszczane będą najświeższe informacje dotyczące okolic Białej Podlaskiej. Użytkownik ma również dostęp do planera, do którego może dodać trasy, obiekty i wydarzenia, które zawsze będzie miał pod ręką.

Aplikacja działa w trybie offline, połaczenie z Internetem jest wymagane jedynie do przeprowadzenia aktualizacji. Posiada dwie wersje językowe – polską oraz rosyjską.
SEE MORE
See more